Reya Elektronik
 • REYA Elektronik
  REYA Elektronik
 • REYA Elektronik
  REYA Elektronik

Hizmetlerimiz

REYA Elektronik olarak elektronik fason üretim süreçlerinden; SMD Dizgi, THT Dizgi, Test ve Montaj hizmetlerinin yanı sıra kablo fason üretim aşamalarından; Kablo Gruplama, Kablo Markalama, Kablo Kesim ve Uç Açma, Terminal Krimpleme, Soketli Kablo, Kablo Demetleri gibi aşamaları titizlikle sürdürmekteyiz. 

Reya Elektronik

Elektronik Fason Üretim ve Kablo Fason Üretim

Alanında tecrübeli ve uzaman kadromuz ile çeşitli makine ve ekipmanlarla siz değerli müşterilerimize elektronik fason üretim ve kablo fason üretim alanlarında çözüm ortağınız olmaktan gurur duyarız. 

Antalya' da bir ilki gerçekleştirip Elektronik Fason Üretim ve Kablo Fason Üretim alanlarında siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda; personel, yer, zaman ve ulaşım gibi süreçlerle zaman kaybetmeden nihai sonuca ulaşa bilmeniz en temle hedefimizdir. 

Hizmet Verdiğimiz Sektörler

REYA Elektronik olarak Savunma Sanayi, Biyomedikal Sanayi, Makine ve Otomasyon Sanayi, Otomotiv Sanayi, Aydınlatma Sanayi, Beyaz Eşya ve Küçük Ev Aletleri, ile Haberleşme gibi birçok sanayi kuruluşu için Elektronik Fason Üretim ve Kablo Fason Üretim hizmeti vermekteyiz. 

Savunma Sanayi

Savunma Sanayi

Biyomedikal Sanayi

Biyomedikal Sanayi

Makine ve Otomasyon

Makine ve Otomasyon

Otomotiv

Otomotiv

Aydinlatma Sanayi

Aydinlatma Sanayi

Beyaz Eşya

Beyaz Eşya

küçük ev aletleri

küçük ev aletleri

Haberleşme

Haberleşme

Referanslarımız

 • Anko Enerji
 • Cantek Soğutma
 • Delta Jeneratör
 • EEC Elektronik
 • Royal Ev Aletleri
 • Twin Eğitim Setleri

Üretim Tesisimiz

REYA Elektronik aile olarak siz değerli müşterilerimiz için; tecrübeli ve alanında uzaman kadromuz ile bünyemizde bulunan sektörün ihtiyaç duyduğu çeşitli makine ve ekipmanlar sayesinde elektronik fason üretim ve kablo fason üretim alanlarında çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Üretim Tesisi 1
Üretim Tesisi 2

Bilgi Merkezi

Antalya Elektronik ve Kablo Fason Üretim

REYA elektronik olarak; ihtiyaçlarınıza yönelik, Antalya elektronik fason üretim ve Antalya kablo fason üretim hizmetleri vermekteyiz. Antalya elektronik fason üretim firması olarak profesyonel çözümler üreten firmamız; Kablo Gruplama, Kablo Markalama, Kablo Kesim ve Uç Açma, Terminal Krimpleme, Soketli Kablo, Kablo Demetleri , SMD Dizgi, THT Dizgi, Test, Montaj hizmetleri vermektedir.